Watch My Domains SED

Web Sunucuları için Alan Adı Portföyü Yönetim Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 450$
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Softnik Technologies
Watch My Domains SED programı Web sunucularında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir alan adı portföy yönetim yazılımıdır.
Watch My Domains SED programı Web sunucularında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir alan adı portföy yönetim yazılımıdır.

Binlerce alan adını tek bir yönetim paneli üzerinden kontrol etmenizi sağlayan Watch My Domains SED programını web sunucusu üzerine kurarak alan adlarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Sadece tek bir ana sunucu üzerine kurulum yapacağınız program ile farklı yerlerden birden fazla kullanıcı hesabı ile yönetim panelinize erişebilirsiniz. 

Ajax altyapısı kullanılarak geliştirilmiş olan Watch My Domains SED tüm tarayıcıları destekleyen yapısı ile ister masaüstü ister dizüstü isterseniz tablet bilgisayarlarınız ile de kullanabilirsiniz. Program sayesinde alan adlarının son kullanma tarihlerini, IP adreslerini, alan adlarının sahip bilgilerini, MX kayıtlarını ve web görünürlüklerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca TLD ve ccTLD' leri destekleyen program ile 43 whois sunucusuna bağlanarak alan adlarının whois bilgilerini de hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

Watch My Domains SED programında bulunan kategorize etme özelliğini kullanarak alan adlarını farklı kategorilerde gruplandırabileceğiniz gibi kullanıcılara kimlik doğrulaması izni verdiğiniz takdirde her kullanıcı kendisine ait olan alan adını kolay bir şekilde yönetebilecektir. Alan adlarını kullanıcılara göre de kategorilendirebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Watch My Domains SED indir